Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyun ve Mobil Uygulama İndir
#1
Games Document 2019 yılında kurulan; oyun geliştiricilerine birçok konuda destek veren, oyun arayan yayıncılara yepyeni bakış açıları sunan bir platformdur. Markamız, başta Türkiye pazarı olmak üzere vizyonunu genişletmek isteyen oyun geliştiricileri ve yayıncılarına pazarlama, topluluk yönetimi, danışmanlık, reklam gibi birçok alanda hizmet vermektedir.
Hizmetlerimizin detaylarına [url=https://gamesdocument.com/" target="_blank" rel="noopener]gamesdocument.com[/url] adresinden ulaşabilirsiniz.[url=https://gamesdocument.com/" target="_blank" rel="noopener]Oyun[/url] olarak yerli bağımsız geliştiriciler ile iletişimimizi artırmaya, adını belki de duymadığımız Türk yapımı oyunlara ulaşmaya çalışıyoruz. Dünyanın dört bir yanından partnerlerimiz ile oyun yayınlama serüveninize katkıda bulunuyor, partnerlerimiz ile bütüncül çalışmalar yürütüyoruz.
[url=https://gamesdocument.com/" target="_blank" rel="noopener]Gamesdocument.com[/url] da neler bulabilirsiniz?Bir oyuncu olarak [url=https://gamesdocument.com/" target="_blank" rel="noopener]gamesdocument.com[/url] üzerinden onlarca oyuna yönelik binlerce özel içerik bulabilirsiniz. Ayrıca oyun önerileri listelerimiz ile son dönemin popüler oyunlarına göz atabilir; [url=https://gamesdocument.com/" target="_blank" rel="noopener]Oyun[/url] sektörüne yönelik alanında tecrübeli insanların bilgilerinden faydalanabilirsiniz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)